Jesteś tutaj

Biuro Rachunkowe AKS OFFICE

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2394 z /includes/menu.inc).

Biuro Rachunkowe AKS OFFICE

Jesteśmy młodą firmą, działamy jednak na bazie wieloletniego doświadczenia w zakresie księgowości i prowadzenia rozliczeń firm z urzędami.
Celem naszego biura rachunkowego jest profesjonalne świadczenie usług księgowych dla małych i średnich podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami biura rachunkowego AKS OFFICE są zarówno małe jednoosobowe działalności  (KPiR, ryczałt), jak też spółki prawa handlowego.  W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością oraz rzetelnością, przestrzegając  wszelkich terminów. 
Posiadamy bardzo wysokie, stale podnoszone kwalifikacje oraz biegłą znajomość bieżących zagadnień z zakresu prawa podatkowego. Ma to bezpośrednie przełożenie na poziom zadowolenia naszych klientów. 
Ofertę naszego biura rachunkowego adresujemy do osób, które chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy i jednocześnie bezpiecznie prowadzić interesy zostawiając rozliczenia profesjonalistom. 
Dla naszych klientów poszukujemy jak najlepszych rozwiązań. Oferowane usługi mają spełniać wszelkie oczekiwania, które nam się stawia.  Już na samym początku staramy się określić oczekiwania klienta w zakresie obsługi księgowej, potrzeb informacyjnych czy też ustalenia formy i harmonogramu współpracy.
W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone oprogramowanie, które gwarantuje poprawność i rzetelność rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych. Oprogramowanie jest nabyte legalnie, posiadamy stosowne licencje na poszczególne programy użytkowe.